Kalosze – hit ostatnich lat

Kalosze od kilku lat świeca triumfy na naszym rynku. Polki zwariowały na punkcie butów, które jeszcze nie tak dawno kojarzyły nam się z dzieciństwem lub wyprawą na ryby. Teraz jest to jeden z najpopularniejszych butów i jeśli na początku był kupowany głównie przez nastolatki, to obecnie noszą je kobiety w każdym wieku. Rzecz jasna nie każdemu podoba się ta moda, gdyż pojawiają się krytyczne głosy, które uznają noszenie takich butów za obciach. Nie zmienia to jednak faktu, że popularność kaloszy nie maleje i nie należy się spodziewać, iż w najbliższym okresie cokolwiek w tym zakresie się zmieni.

Venezia zauważyła ten trend, w związku z czym uznała, że w sklepach tej sieci również muszą znaleźć się takie modele. Jednakże firma nie byłaby tak popularna, gdyby nie wprowadziła kilku modyfikacji, które znacznie odróżniają jej buty od tych, które oferuje konkurencja.

Buty Venezia od zawsze charakteryzowały się żywymi kolorami i ciekawym projektem. Dlatego też pewnym zaskoczeniem było wprowadzenie kolekcji kaloszy, które utrzymywały raczej ciemne barwy, bez większych ekstrawagancji w tym zakresie. Jednakże był to dobrze przemyślany ruch, gdyż po dokładnym przeanalizowaniu kaloszy znajdujących się w ofercie innych firm stwierdzono, że wszystkie one aż mienią się od kolorów. Dlatego też wybrano zupełnie odmienną drogę. Skoro buty Venezia od zawsze odróżniały się od innych propozycji, to czemu w tym wypadku miałoby być inaczej