Na ciepłe dni tylko buty Vans

Zbliżający się ciepły sezon to jak co roku spore wyzwanie dla producentów butów i odzieży. Pojawiają się więc pytania i wątpliwości: Czy przygotowana kolekcja zainteresuje klientów na tyle, by konkurencja zaczęła obawiać się o swoje obroty? Czy branżowa prasa oraz aktualnie panujący dyktatorzy mody spojrzą łaskawym okiem na wysiłki projektantów? Jak obecne załamanie gospodarcze odbije się na zyskach?

Firma Vans uznała, iż najlepszym rozwiązaniem na zbliżający się okres będzie postawienie na wypróbowane wzorce, które wzbogacono pewnymi wariacjami. Stały klient Vansa poczuje się więc jak w przemodelowanym domu, który zasadniczo dobrze zna, ale nowe elementy sprawiają, iż jest to coś znajomego, ale równocześnie innego.

Jedną z propozycji są buty z serii Vans Slip- On, doskonale znane każdemu, kto choć trochę interesuje się obuwiem. Rzecz jasna konstrukcja tego modelu wyklucza poważne ingerencje w formę, niemniej nowe rozwiązania z zakresu kolorystki i wzorów sprawiają, iż po raz kolejny zostajemy zaskoczeni przez projektantów tej właśnie linii lekkiego obuwia.

Seria Chukka to propozycja kierowana do osób, które sporo czasu spędzają na desce. Wyższa konstrukcja buta doskonale chroni kostkę, a elastyczność całości zapobiega niechcianym kontuzjom. Tegoroczne modele Vans Chukka nie mienią się feerią barw, niemniej to nie one stanowią o sile tego obuwia, o czym wiedzą wszyscy, którzy jeżdżą na desce.